Satilik Bar/Restoran/Gece kulübü, Santa Marta, Magdalena, Kolombiya, calle 18 no 3-75

Satilik - Cod. 38867

  • Tipoloji: Bar/Restoran/Gece kulübü
  • Bölge: 140 m²
  • Daire No: 6
  • Kat: 1

La Canoa, 2011'den beri faaliyet gösteren Santa Marta'nın tarihi merkezinin kalbinde yer alan bir kafe, restoran, pasta ve Fransız fırınlarıdır.

Ameliyat yılı: 8 yıl
Yıllık ciro 125.000 €
satış fiyatı: 100.000 €

Dahil: müşteri defter, yemek tarifi kitabı, yazarkasa sistemi, bilgisayar, unox fırın, 3 ocak, La Marzocco kahve makinesi, 1 mutfak karıştırıcı, 4 paslanmaz çelik masa, 2 buzdolabı, 2 dondurucu, 1 buzdolabı, minibar , 1 şarap mahzeni, 1 ön ve arka bar, 1 pasta vitrin, 10 masif ahşap masa, 40 sandalye, etkinlikler için 5 katlanır masa, 3 klima invertörü, 1 şirket arabası, 1 bilgisayar ve sistemli yazıcı yazar kasa, 2 video kamera, mutfak eşyaları, pasta ve servis, tabaklar, cam eşyalar, diğerleri arasında.

Yer:
140 metrekarelik yenilenmiş ve faaliyetine uyarlanmış bir cumhuriyet tarzı bir evde kuruludur, klimalı bir odaya ve klimalı olmayan bir odaya ve çok hoş bir verandaya sahiptir. Tarihi merkezin kalbinde, çok hareketli bir kafe ve restoran alanı, turistler ve yerliler için normal yerler için konumlandık.

Müşterilerimiz:
Canoa, bu yıllar boyunca "Samarios" ve yabancı ziyaretçiler arasında güçlü bir kalite ve hizmet itibarı geliştirmiştir. Müvekkilimizin sadece turist olmadığı ve La Canoa’nın yıllık olarak faaliyet göstermesine izin verdiği gerçeğinin altını çizmek önemlidir. Ayrıca şehirdeki otel ve pansiyonlarla her zaman bizi tavsiye eden çok iyi bir ilişki içinde olduk. Ayrıca La Canoa'da kutlamalarını yapan birkaç müşterimiz var.

Diğer restoran ve otellerin catering / catering / tedarikçisi Yemekleri ve çeşitli hazırlıkları için düzenli olarak çeşitli özel ekmekler sipariş eden, şehrin çeşitli otelleri ve restoranları ile bir müşteri kitabı oluşturduk. Ayrıca plaj düğünü ve diğer her türlü kutlama gibi harika organizasyonlar için de yemek hizmeti veriyoruz.

Ekibimiz: Ekip çok iyi eğitilmiş ve uzun bir süre boyunca bize eşlik ediyor, bu da toparlanmayı kolaylaştıracak.

Ürünlerimiz:
Sabahları çikolata, kruvasan ve diğer hamur işlerinin taze çıkması, kahvaltı, kahve spesiyalleri ve meyve sularından öğlen saatlerinde öğlen saatlerinde bir araya gelen alakart yemeklerin siparişine göre farklı restoran ve otellere gönderilir. Fransız mutfağı, öğleden sonra kahvesi, hamur işleri ve kokteyller, romantik ve canlı bir atmosferde akşam yemeği bilgisi ile en iyi yerel malzemeler.

Yemek tarifleri, hızlı bir şekilde el ele verilmesine ve her zaman bir kalite standardını ve aynı yemeklerin gerçekleştirilmesine olanak tanıyan hassas ve düzenli bir koleksiyonda düzenlenir ve yazılır. takip etmesi kolay.

itibar
Sırt çantasının rehberinde, akıllı küçük olanında ve yalnız gezegende önerilen ve birçok ulusal yayında yer aldı. Facebook 4362'nin beğendiği sosyal ağlarda, 2366 takipçi instagramında ve çok gerekli ziyaret edilen tüm bilgilerin yer aldığı bir web sayfasında çok iyi konumlandık. Tripadvisor: 5 üzerinden 4,5, ve Santa Marta içinde 348 restoran arasında 17 sayı. Google: nitelikli 4.6, Facebook derecesi: 4.8.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB